-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-001248-b
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер:
547013f455664674915afa9f52979b9a
Внутрішній номер закупівлі:
2981385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-001248-b
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2018 14:02 - 08.01.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2018 14:02 - 18.01.2019 09:00
Аукціон:
21.01.2019 13:05 - 21.01.2019 13:32
Період кваліфікації:
21.01.2019 13:32 - 25.01.2019 08:53
Період завантаження договору:
21.01.2019 13:32 - 10.02.2019 13:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження
Кількість
30 одиниця
Період постачання
до 15.04.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Оскарження: 21.01.2019 13:32 - 05.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032705
-
Контактна особа:
Дехтярьова Ольга Павлівна +380950942949 life-s-system@ukr.net
-
Адреса:
68612, Україна, Одеська область, Ізмаїл, Чкалова 6
Оскарження: 21.01.2019 13:32 - 05.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
694 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
694 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2019 08:53
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Український морський та портовий сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37549632
-
Контактна особа:
Ліненко Василь Сергійович 380487000326, uksps@ukr.net
-
Адреса:
65059, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога, 56, корп. А, офіс 20
Початкова пропозиція
699 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
ТОВ ЕЛЕКТРИК ІНЖИНІРІНГ ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38381406
-
Контактна особа:
Совгір Марина Ігорівна +380443399440 info@eleng.biz
-
Адреса:
67840, Україна, Одеська область, Молодіжне, Санжійська дорога, буд.3
Початкова пропозиція
699 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 810.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
d379e089c8194dae8df48d68a33a365b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-28-001248-b-b1
Постачальник:
ТОВ СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032705
-
Контактна особа:
Дехтярьова Ольга Павлівна +380950942949 life-s-system@ukr.net
-
Адреса:
68612, Україна, Одеська область, Ізмаїл, Чкалова 6
Номер договору:
4
Сума договору:
694 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.02.2019 10:00
Статус:
Підписаний