• Відкриті торги
  • КЕП

водолазне спорядження

694 100.00 UAH з ПДВ
Номер: d379e089c8194dae8df48d68a33a365b
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-28-001248-b-b1
Замовник: Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
Постачальник: ТОВ СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Номер договору: 4
Дата підписання: 08.02.2019 10:00
Період дії договору: 08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 694 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 694 100.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження
Код ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
Кількість 30 одиниця
Період постачання до 15.04.2019
Місце постачання 87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський 38 На карті

Внесені зміни

    Номер: 4301ed46ac394dda989360539f9fb191
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розгляд питання щодо автоматично сформованого електронною системою на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель prozorro.gov.ua показника ПДВ в оголошені і не відображення інформації наявності відсутності ПДВ у пропозиції переможця торгів на закупівлю водолазного спорядження спеціального призначення за кодом ДК 021:2015-37410000-5.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 19.02.2019 14:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 0f691aad0791468b87e2317a48b8e37c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшити суму договору на 580 грн
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2021 11:04
    Статус:
    Опубліковано