-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2018-04-04-002251-a
Закупівля відбувається на основі типового договору Держказначейства. Доставка здійснюється за рахунок постачальника, оплата товару по факту поставки від 30 до 60 робочих днів. Приймання товару здійснюється відповідно до положення "Організація вхідного огляду та обліку товарно-матеріальних цінностей в рятувальній аварійно-водолазній службі міської ради" та за можливості в присутності представника постачальника. Сертифікати відповідності обов'язкові.
Торги відмінено
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
36ac52a270794ce3999ed367df10f877
Внутрішній номер закупівлі:
1854407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-04-002251-a
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2018 17:27 - 09.04.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2018 17:27 - 19.04.2018 18:00
Аукціон:
з 20.04.2018 14:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження спеціального призначення
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.05.2018
Інформація про скасування
Номер:
671652f9f84a4631920cf8802f4c9f16
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
закупівля помилково опублікована вдруге
Дата опублікування:
04.04.2018 18:18
Статус:
Період оскарження