-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2020-01-03-000495-a
Завершена
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
ca3d8d83a5334ea6b2e8d4c33a9af4e9
Внутрішній номер закупівлі:
4268898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-03-000495-a
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2020 11:55 - 11.01.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2020 11:55 - 21.01.2020 11:00
Аукціон:
22.01.2020 14:44 - 22.01.2020 15:05
Період кваліфікації:
22.01.2020 15:05 - 28.01.2020 08:51
Період завантаження договору:
22.01.2020 15:05 - 11.02.2020 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 30.03.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ДЯГІЛЕВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 22.01.2020 15:05 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3004606574
-
Контактна особа:
Дягілев Олег Володимирович 380674753106, 380674753106 o.dyagilev82@gmail.com
-
Адреса:
65044, Україна, Одеська область, Одеса, просп. Шевченка, 4Б, кв. 110
Оскарження: 22.01.2020 15:05 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
334 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 08:51
Документи
24
Скарги
0
ФОП КОЛЕСНИК АНАТОЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2267803753
-
Контактна особа:
АНАТОЛІЙ КОЛЕСНИК 380506145569, 380506145569 a_kolesnyk@me.com
-
Адреса:
02154, Україна, Київська область, Київ, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЕНТУЗІАСТІВ, БУДИНОК 9, КВАРТИРА 238
Початкова пропозиція
336 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
18c2a86ac2ac40ffa4ab0211e5363c95
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-03-000495-a-a1
Постачальник:
ФОП ДЯГІЛЕВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3004606574
-
Контактна особа:
Дягілев Олег Володимирович 380674753106, 380674753106 o.dyagilev82@gmail.com
-
Адреса:
65044, Україна, Одеська область, Одеса, просп. Шевченка, 4Б, кв. 110
Номер договору:
9
Сума договору:
334 525.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.02.2020 09:00
Статус:
Розірваний