-
Відкриті торги
-
КЕП
Водолазне спорядження
Оголошено тендер
336 000.00
UAH
Номер:
9b979b542d0f40c793c9a3af9ffec02c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-26-001842-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Водолазне спорядження
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.12.2019 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума336 000.00 UAH