-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2018-05-15-000025-a
Закупівля відбувається на основі типового договору Держказначейства. Доставка здійснюється за рахунок постачальника, оплата товару по факту поставки від 30 до 60 робочих днів. Приймання товару здійснюється відповідно до положення "Організація вхідного огляду та обліку товарно-матеріальних цінностей в рятувальній аварійно-водолазній службі міської ради" та за можливості в присутності представника постачальника. Сертифікати відповідності обов'язкові.
Завершена
73 663.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 1 000.00 UAH
Номер:
fc3ee1c3218c49649853b2dab35638be
Внутрішній номер закупівлі:
2089628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-15-000025-a
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
73 663.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2018 07:11 - 20.05.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2018 07:11 - 30.05.2018 09:00
Аукціон:
31.05.2018 11:09 - 31.05.2018 11:30
Період кваліфікації:
31.05.2018 11:30 - 05.06.2018 08:39
Період завантаження договору:
31.05.2018 11:30 - 20.06.2018 11:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження
Кількість
66 штуки
Період постачання
до 10.07.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Український морський та портовий сервіс"
Оскарження: 31.05.2018 11:30 - 16.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37549632
-
Контактна особа:
Ліненко Василь Сергійович 380487000326, uksps@ukr.net
-
Адреса:
65059, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога, 56, корп. А, офіс 20
Оскарження: 31.05.2018 11:30 - 16.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
72 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2018 08:39
Документи
19
Скарги
0
Фізична особа - підприємець Осіннікова Марія Борисівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2218218449
-
Контактна особа:
Осіннікова Марія Борисівна 380503161895, 380503161895 dive-pro@bk.ru
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дор., 142, корп.2, кв.21
Початкова пропозиція
73 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0cea2248383143ef82184617f10816bb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-15-000025-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Український морський та портовий сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37549632
-
Контактна особа:
Ліненко Василь Сергійович 380487000326, uksps@ukr.net
-
Адреса:
65059, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога, 56, корп. А, офіс 20
Номер договору:
35
Сума договору:
72 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
18.06.2018 09:46
Статус:
Підписаний