-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «T...×-
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «Tram 2000»
- ID: UA-2026-07-30-010492-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957258
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «T...×-
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «Tram 2000»
- ID: UA-2026-07-20-008533-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858587
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Задній міст для встановлення на тролейбус PTS 12 замість несправного- ID: UA-2026-07-09-011532-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778322
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S- ID: UA-2026-07-09-011427-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778217
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S- ID: UA-2026-06-26-009400-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29666978
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Замок і ключ лючка та замок кабіни водія для тролейбусів Богдан Т70117- ID: UA-2026-06-25-002364-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29646256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Колодка гальмова для обслуговування трамвайних вагонів (Ве 4\4)- ID: UA-2026-06-22-012980-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614599
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів SOLARIS URBINO 12- ID: UA-2026-06-12-012206-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29528285
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів VDL CITEA LLE- ID: UA-2026-06-12-008655-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29524732
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів MAN LIONS СITY U та MERSEDES CITARO- ID: UA-2026-06-12-006151-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29522237
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ущільнювач щітковий алюмінієвий дверей тролейбусів Богдан, PTS та Solaris для заміни зноше...×-
Ущільнювач щітковий алюмінієвий дверей тролейбусів Богдан, PTS та Solaris для заміни зношених
- ID: UA-2026-06-10-004484-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29491848
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Складові частини до заднього (ведучого) моста автобуса АТАМАН (ISUZU) А092G6 д.н.з. АВ05-9...×-
Складові частини до заднього (ведучого) моста автобуса АТАМАН (ISUZU) А092G6 д.н.з. АВ05-94АА
- ID: UA-2026-05-29-009447-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29386090
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Натягувач канату та запчастини штанговловлювачів для заміни несправних на тролейбусах Богд...×-
Натягувач канату та запчастини штанговловлювачів для заміни несправних на тролейбусах Богдан Т70117, PTS 12, PTS T12309
- ID: UA-2026-05-28-012294-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375786
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Автошини для легкового автомобіля NISSAN LEAF- ID: UA-2026-05-27-013388-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362192
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70110- ID: UA-2026-05-22-012430-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29317206
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -