-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Задній міст для встановлення на тролейбус PTS 12 замість несправного
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011532-a
Завершена
380 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1eb071d4a6b1443b8abb719d1136ce73
Внутрішній номер закупівлі:
29778322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011532-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сербін Олександр 380674324582 vtk-tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 19:27 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 19:27 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:24
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 21.07.2026 10:34
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Задній міст для встановлення на тролейбус PTS 12 замість несправного