-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів VDL CITEA LLE
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-008655-a
Завершена
939 944.50
UAH з ПДВ
Номер:
14e5f19b5bcd4490b7e481638ca6f30c
Внутрішній номер закупівлі:
29524732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-008655-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сербін Олександр 380674324582 vtk-tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
939 944.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 14:29 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 14:29 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
22.06.2026 15:41 - 22.06.2026 16:04
Період кваліфікації:
22.06.2026 16:04 - 07.07.2026 17:28
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴939 944.50 Запасні частини та агрегати до автобусів VDL CITEA LLE