-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009400-a
Торги не відбулися
273 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
ac1b169b676d46dd8df2f2d1b5b60a61
Внутрішній номер закупівлі:
29666978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009400-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сербін Олександр 380674324582 vtk-tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:22 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:22 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 600.00 Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S