• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Складові частини до заднього (ведучого) моста автобуса АТАМАН (ISUZU) А092G6 д.н.з. АВ05-94АА

Завершена

115 900.00 UAH з ПДВ
Номер: da4717840408456ebfd046cd5cd4494a
Внутрішній номер закупівлі: 29386090
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-009447-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Сербін Олександр 380674324582 vtk-tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 16:36 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 16:36 - 06.06.2026 00:00
Аукціон: з 08.06.2026 14:30
Період кваліфікації: 06.06.2026 00:00 - 10.06.2026 14:28
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 900.00 Складові частини до заднього (ведучого) моста автобуса АТАМАН (ISUZU) А092G6 д.н.з. АВ05-94АА