-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70110
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-012430-a
Завершена
1 543 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
cfaf2d6f1b8d48e395ef3c88de64f9c5
Внутрішній номер закупівлі:
29317206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-012430-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Луценко Владислав 380674324582 vtk-tender3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 543 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 18:32 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 18:32 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
01.06.2026 12:48 - 01.06.2026 13:11
Період кваліфікації:
01.06.2026 13:11 - 08.06.2026 16:09
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 543 500.00 Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70110