-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011427-a
Завершена
273 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb1b65dbf8bb4b269e62d8141eed2fa7
Внутрішній номер закупівлі:
29778217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011427-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сербін Олександр 380674324582 vtk-tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 18:46 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 18:46 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:51
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 23.07.2026 10:55
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 600.00 Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S