-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів SOLARIS URBINO 12
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-012206-a
Завершена
1 335 963.00
UAH з ПДВ
Номер:
64d2f96ac3854842a73fa1bf7dc9cbc5
Внутрішній номер закупівлі:
29528285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-012206-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сербін Олександр 380674324582 vtk-tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 335 963.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 17:03 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 17:03 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 13:56
Період кваліфікації:
20.06.2026 00:00 - 26.06.2026 16:13
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 335 963.00 Запасні частини та агрегати до автобусів SOLARIS URBINO 12