-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автобус міжміський- ID: UA-2025-10-10-009206-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26715580
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроавтобус- ID: UA-2025-06-27-008897-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25738843
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автобуси- ID: UA-2024-05-14-009056-a
- Дата створення : 14.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21552722
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мікроавтобус- ID: UA-2021-08-09-006948-a
- Дата створення : 09.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11028087
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси- ID: UA-2019-07-24-001067-a
- Дата створення : 24.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3612644
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси- ID: UA-2018-05-22-000707-b
- Дата створення : 22.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2208667
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси міські двох дверні- ID: UA-2018-05-18-000712-c
- Дата створення : 18.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2185219
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси приміські- ID: UA-2018-04-17-000599-c
- Дата створення : 17.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2091512
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)- ID: UA-2017-10-11-001470-b
- Дата створення : 11.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1365748
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)- ID: UA-2017-10-11-000044-b
- Дата створення : 11.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1365720
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ-206085 (або еквівалент)- ID: UA-2017-10-10-000531-a
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1365608
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)- ID: UA-2017-10-10-001463-b
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1365382
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси ЛАЗ А-183 FO (або еквівалент)- ID: UA-2017-08-19-000194-b
- Дата створення : 19.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1153747
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги не відбулисяТорги не відбулися -