• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Автобуси міські двох дверні

Автобуси міські двох дверні (детально згідно з Додатком № 3 Іформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі)

Завершена

10 316 666.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
Номер: 7c62ce14777145c5a74cae3fb99ab5a4
Внутрішній номер закупівлі: 2185219
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-18-000712-c   
Замовник: ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Кравчук Оксана (03842) 6-38-43 kravchuk.oksana@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 10 316 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 55 000.00 UAH
Період уточнення: 18.05.2018 15:41 - 08.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2018 15:41 - 18.06.2018 16:00
Період прекваліфікації: 18.06.2018 16:00 - 28.06.2018 00:00
Аукціон: 02.07.2018 14:16 - 02.07.2018 14:37
Період кваліфікації: 02.07.2018 14:37 - 06.07.2018 15:48
Період завантаження договору: 02.07.2018 14:37 - 22.07.2018 14:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси міські двох дверні
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 4 штуки
Період постачання до 30.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Сучасні вантажівки"

Оскарження: 02.07.2018 14:37 - 17.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 10 315 000.00 UAH без ПДВ /
10 315 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
22.06.2018 15:27
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2018 15:48
Документи 13
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЮРО (ЦЕНТР) НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ПОСЛУГ" (БНТЕД)
Початкова пропозиція 10 316 500.00 UAH без ПДВ /
10 316 500.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
22.06.2018 15:28
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 930dfb25a99c4d90aa72accc2fba0c97
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-18-000712-c-a1
Постачальник: ТОВ "Сучасні вантажівки"
Номер договору: 53-124-01-18-08473
Сума договору: 10 315 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 17.07.2018 00:01
Статус:
Підписаний
pdf
Дог53-124-01-18-08473 Суч Вантажівки.pdf
p7s
sign.p7s