-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси міські двох дверні
Тендер Prozorro UA-2018-05-18-000712-c
Автобуси міські двох дверні (детально згідно з Додатком № 3 Іформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі)
Завершена
10 316 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2018 15:41 - 08.06.2018 16:00
Відповідь надана
Просимо внести зміни у ДКТ
Номер:
04a2a61b73044b749eec21afb4280347
Дата опублікування:
22.05.2018 11:21
Опис:
Просимо Вас розглянути та внести зміни в Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики зазначені у ДОДАТКУ 3 ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, які також нададуть можливість прийняти участь у процедурі закупівлі іншим учасникам з продукцією інших виробників, а саме:
Редакція Замовника:
4. Пасажироміськість, всього/сидінь-не менше 72/27 (антівандальні);
10. Ширина, мм - не меньше 2550 мм;
11.Висота, мм – не меньше 3000 мм;
12.Двигун – 4 циліндровий рядний дизельний з турбонаддувом і охолодження надуваного повітря, модель двигуна –Mersedes-BenzOM 924LA (або еквівалент), потужність (кВт/к.с.)-не менш ніж 160/218
16. Коробка передач – типу АllisonT270w/Ret (або еквівалент), шестіступінчаста, гідромеханічна автоматична;
20.Шини – безкамерні, розмірність – 245/70 R19,5
Запропонована редакція:
4. Пасажироміськість, всього/сидінь-не менше 70/24 (антівандальні);
10. Ширина, мм - не менше 2345 мм;
11.Висота, мм – не меньше 2900 мм;
12.Двигун – не менше 4 циліндровий рядний дизельний з турбонаддувом і охолодження надуваного повітря, модель двигуна –Mersedes-BenzOM 924LA (або еквівалент), потужність (кВт/к.с.)-не менш ніж 123/167
16. Коробка передач – типу АllisonT270w/Ret (або еквівалент), не меншп’ятиступеневої , гідромеханічна автоматична;
20.Шини – безкамерні, розмірність –не менше245/70 R17,5
Дані зміни просимо внести для забезпечення максимальної економії бюджетних коштів та усунення дискримінаційних положень.
Відповідь:
На Ваше запитання повідомляємо що внесення запропонованих змін передбачає зменшення пасажироміскості, габаритних розмірів, зниження потужності двигуна, що в свою чергу порушує вимоги підприємства до перевезення персоналу.
Дата відповіді:
25.05.2018 14:59