-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус МАЗ-206085 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-10-10-000531-a
Автобус МАЗ-206085 (або еквівалент) (Детально викладено у Додатку №3 до тендерної документації)
Завершена
2 354 166.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
be44dd37d4c242acabc3421c6f93f936
Внутрішній номер закупівлі:
1365608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-10-000531-a
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузовська Світлана Володимирівна (03842) 6-38-43 guzovskaya.svetlana@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 354 166.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2017 11:16 - 23.10.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2017 11:16 - 02.11.2017 17:00
Аукціон:
03.11.2017 15:44 - 03.11.2017 16:05
Період кваліфікації:
03.11.2017 16:05 - 07.11.2017 14:42
Період завантаження договору:
03.11.2017 16:05 - 23.11.2017 16:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус МАЗ-206085 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Сучасні вантажівки"
Оскарження: 03.11.2017 16:05 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Катерина Курида +380672350988, +380444960000 e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 13/1, кімната 204
Оскарження: 03.11.2017 16:05 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2017 14:42
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Початкова пропозиція
2 354 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 354 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd2e82a644ae420ab666a38afbf2048c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-10-000531-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Сучасні вантажівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Катерина Курида +380672350988, +380444960000 e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 13/1, кімната 204
Номер договору:
№53-124-01-17-07445
Сума договору:
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
24.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний