-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус МАЗ-206085 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-10-10-000531-a
Автобус МАЗ-206085 (або еквівалент) (Детально викладено у Додатку №3 до тендерної документації)
Завершена
2 354 166.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2017 11:16 - 23.10.2017 18:00
Відповідь надана
Загальне запитання
Номер:
655df978fba841748390df73c7f0532b
Дата опублікування:
12.10.2017 17:11
Опис:
Просимо передбачити попередню оплату в розмірі 70 %, згідно постанови КМУ № 117.
Відповідь:
Умовами тендерної документації авансування даної закупівлі не передбачено.
Дата відповіді:
13.10.2017 15:42
Відповідь надана
Загальне запитання
Номер:
eacaa41710354a99b5b7a976ffcd9250
Дата опублікування:
12.10.2017 17:11
Опис:
Просимо передбачити попередню оплату в розмірі 70 %, згідно постанови КМУ № 117.
Відповідь:
Умовами тендерної документації авансування даної закупівлі не передбачено.
Дата відповіді:
13.10.2017 15:41