-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси
Тендер Prozorro UA-2019-07-24-001067-a
Автобуси (детально згідно Додатку № 3)
Завершена
13 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 67 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 67 500.00 UAH
Номер:
f124e6400cb640868016fa32f1784e9a
Внутрішній номер закупівлі:
3612644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-24-001067-a
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кравчук Оксана (03842) 6-38-43 kravchuk.oksana@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
67 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2019 15:41 - 13.08.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2019 15:41 - 23.08.2019 18:00
Період прекваліфікації:
23.08.2019 18:02 - 03.09.2019 00:00
Аукціон:
03.09.2019 13:09 - 03.09.2019 13:30
Період кваліфікації:
03.09.2019 13:30 - 06.09.2019 14:52
Період завантаження договору:
03.09.2019 13:30 - 23.09.2019 13:30
Умови оплати:
підписання договору - 50%
- Подіяпідписання договору
- Описпопередня оплата Товару в розмірі 50 % від ціни договору здійснюється Замовником після укладення сторонами договору, протягом 20 календарних днів з дати отримання Замовником від Постачальника банківської (або страхової) гарантії на зазначену суму авансового платежу, умови якої визначено в п.5.1 Додатку 5 до тендерної документації;
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях20 календарні дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Опискінцевий розрахунок за поставлену продукцію в розмірі 50% від ціни договору здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових кошті на рахунок Постачальника протягом 20 календарних днів з дати поставки Товару на склад Вантажоотримувача, за умови реєстрації Постачальником податкової накладної у ЄРПН.
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 10.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасні вантажівки"
Оскарження: 03.09.2019 13:30 - 17.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Курида Катерина Василівна 380672350988, 380672350988,,, avto@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, Велика Васильківська, 13/1, кім. 204
Оскарження: 03.09.2019 13:30 - 17.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
13 492 000.00 UAH без ПДВ /
13 424 500.00 UAH без ПДВ
13 424 500.00 UAH без ПДВ
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
АВТО-РЕГІОН ТОВ 380445924080, 380445924080 autoregion@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, місто Київ, Київ, вул. Анрі Барбюса, 5А
Початкова пропозиція
13 490 000.00 UAH без ПДВ /
13 490 000.00 UAH без ПДВ
13 490 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.08.2019 15:19
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
ddfe4b1a4ed74b8db4dd71aaf2696f6d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-24-001067-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасні вантажівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Курида Катерина Василівна 380672350988, 380672350988,,, avto@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, Велика Васильківська, 13/1, кім. 204
Номер договору:
53-124-01-19-10992
Сума договору:
16 109 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 424 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
20.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний