• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)

(Детально згідно з Додатком № 3 Технічні вимоги)

Завершена

2 354 166.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер: 642a33772f3e4108ad292c2e50adbb02
Внутрішній номер закупівлі: 1365382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-10-001463-b   
Замовник: ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Кравчук Оксана (03842) 6-38-43 kravchuk.oksana@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 354 166.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 000.00 UAH
Період уточнення: 10.10.2017 16:12 - 23.10.2017 18:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2017 16:12 - 02.11.2017 17:00
Аукціон: 03.11.2017 11:50 - 03.11.2017 12:11
Період кваліфікації: 03.11.2017 12:11 - 07.11.2017 14:06
Період завантаження договору: 03.11.2017 12:11 - 23.11.2017 12:11

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 29.12.2017
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Сучасні вантажівки"

Оскарження: 03.11.2017 12:11 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція 2 350 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2017 14:06
Документи 8
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
Початкова пропозиція 2 354 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 354 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: f98edef5d9f94b0485f27f3d9ad6ce04
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-10-001463-b-c1
Постачальник: ТОВ "Сучасні вантажівки"
Номер договору: 53-124-01-17-07442
Сума договору: 2 350 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 24.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Дог 53-124-01-17-07447 Сучасні вантажівки.pdf
p7s
sign.p7s