-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)
(Детально згідно з Додатком № 3 Технічні вимоги)
2 350 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f98edef5d9f94b0485f27f3d9ad6ce04
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-10-001463-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Сучасні вантажівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Катерина Курида +380672350988, +380444960000 e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 13/1, кімната 204
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Опис:
(Детально згідно з Додатком № 3 Технічні вимоги)
Номер договору:
53-124-01-17-07442
Дата підписання:
24.11.2017 00:00
Період дії договору:
24.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.12.2017