-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-10-11-000044-b
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент) (детально згідно із додатком №3 до ТД "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики ")
Завершена
2 354 166.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
4a6bae3bcec24e55839dbbc1859b457b
Внутрішній номер закупівлі:
1365720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-11-000044-b
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михальчук Сергій 0384263888 mykhalchuk.serhii@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 354 166.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2017 08:47 - 23.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2017 08:47 - 02.11.2017 16:00
Аукціон:
03.11.2017 12:32 - 03.11.2017 12:53
Період кваліфікації:
03.11.2017 12:53 - 07.11.2017 13:56
Період завантаження договору:
03.11.2017 12:53 - 23.11.2017 12:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус МАЗ – 206085 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Сучасні вантажівки"
Оскарження: 03.11.2017 12:53 - 18.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Катерина Курида +380672350988, +380444960000 e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 13/1, кімната 204
Оскарження: 03.11.2017 12:53 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2017 13:56
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Початкова пропозиція
2 354 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 354 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d24d61a08c544e7a3f95c041c2977ce
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-11-000044-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Сучасні вантажівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Катерина Курида +380672350988, +380444960000 e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 13/1, кімната 204
Номер договору:
53-124-01-17-07448
Сума договору:
2 350 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
24.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний