-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси приміські
Тендер Prozorro UA-2018-04-17-000599-c
Автобуси приміські (детально викладено у Додатку №3 до тендерної документації)
Завершена
4 091 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 500.00 UAH
Номер:
64c0f0ba4a094a6e89511f7886c590fa
Внутрішній номер закупівлі:
2091512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-17-000599-c
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузовська Світлана Володимирівна (03842) 6-38-43 guzovskaya.svetlana@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 091 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 500.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2018 16:12 - 08.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2018 16:12 - 18.05.2018 17:00
Період прекваліфікації:
18.05.2018 17:03 - 04.06.2018 00:00
Аукціон:
04.06.2018 12:54 - 04.06.2018 13:15
Період кваліфікації:
04.06.2018 13:15 - 05.06.2018 13:30
Період завантаження договору:
04.06.2018 13:15 - 24.06.2018 13:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси приміські
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
Оскарження: 04.06.2018 13:15 - 16.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Оскарження: 04.06.2018 13:15 - 16.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 091 000.00 UAH без ПДВ /
4 091 000.00 UAH без ПДВ
4 091 000.00 UAH без ПДВ
Документи
17
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
4 091 666.00 UAH без ПДВ /
4 091 666.00 UAH без ПДВ
4 091 666.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.05.2018 13:36
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
41c066009563492d86b4f9905db8e142
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-17-000599-c-a1
Постачальник:
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Номер договору:
13820/53-124-01-18-08346
Сума договору:
4 091 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
18.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний