-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси ЛАЗ А-183 FO (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-08-19-000194-b
Автобуси ЛАЗ А-183 FO (або еквівалент)
Торги не відбулися
9 416 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 56 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 56 000.00 UAH
Номер:
84aed02c453c4809b0f21ff866b1b8cf
Внутрішній номер закупівлі:
1153747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-19-000194-b
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузовська Світлана Володимирівна (03842) 6-38-43 guzovskaya.svetlana@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
9 416 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
56 000.00 UAH
Період уточнення:
19.08.2017 12:00 - 09.09.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2017 12:00 - 19.09.2017 17:00
Період прекваліфікації:
з 19.09.2017 17:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси ЛАЗ А-183 FO (або еквівалент)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, Хмельницьке відділення ВП «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом»
На карті