-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2025-04-28-009171-a
- Дата створення : 28.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25131509
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2025-02-19-014124-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24485371
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2024-02-29-008313-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20893834
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предмети особистої гігієни- ID: UA-2023-03-22-008036-a
- Дата створення : 22.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17308373
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2022-07-07-006913-a
- Дата створення : 07.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14865526
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2022-05-19-003477-a
- Дата створення : 19.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14632927
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Засоби сосбистої гігієни- ID: UA-2022-05-19-003284-a
- Дата створення : 19.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14632743
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2022-05-19-002126-a
- Дата створення : 19.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14631565
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2022-02-28-002028-a
- Дата створення : 28.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14305163
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2022-02-11-014013-b
- Дата створення : 11.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14098121
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2021-03-10-002273-b
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8970791
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2021-02-22-003608-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8728881
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2020-04-07-003207-b
- Дата створення : 07.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4776028
ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2020-03-20-002060-b
- Дата створення : 20.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4680153
ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни- ID: UA-2020-02-27-003154-a
- Дата створення : 27.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4561983
ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -