-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Тендер Prozorro UA-2025-04-28-009171-a
Завершена
1 020 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 200.00 UAH
Номер:
d4024912741143ae8f5f4f8212671291
Внутрішній номер закупівлі:
25131509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-28-009171-a
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2025 15:40 - 03.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2025 15:40 - 06.05.2025 00:00
Аукціон:
06.05.2025 13:19 - 06.05.2025 13:42
Період кваліфікації:
06.05.2025 13:42 - 09.05.2025 14:59
Період завантаження договору:
15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 020 000.00 Засоби особистої гігієни