-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Тендер Prozorro UA-2025-02-19-014124-a
Завершена
1 032 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 320.00 UAH
Номер:
9f4f9ac3f6d846c082aa11716dd61ad7
Внутрішній номер закупівлі:
24485371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-19-014124-a
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 032 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2025 20:49 - 24.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2025 20:49 - 27.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
27.02.2025 00:00 - 03.03.2025 15:09
Період завантаження договору:
09.03.2025 00:00 - 19.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 032 000.00 Засоби особистої гігієни