-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Оголошено тендер
1 032 000.00
UAH
Номер:
6e0e2e59489d4729b84177fa79a4cbfa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-19-017071-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 032 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби особистої гігієни
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
19.02.2025 20:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума732 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH