-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Тендер Prozorro UA-2022-02-28-002028-a
Торги не відбулися
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
Номер:
c20a3faaadcf47edb37e76bdf9830ab0
Внутрішній номер закупівлі:
14305163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-28-002028-a
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 900.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2022 15:02 - 06.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2022 15:02 - 16.03.2022 00:00
Аукціон:
з 16.03.2022 13:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих M (середнє поглинання)
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих M (велике поглинання)
Кількість
7200 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих L (середнє поглинання)
Кількість
9000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих L (велике поглинання)
Кількість
7200 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих ХL( середнє поглинання)
Кількість
9000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Поясний підгузник розмір ХL( велике поглинання)
Кількість
2100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Захиснi пелюшки (простирадло) 140х80
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Одноразова поглинаюча пелюшка, розмір 90х60
Кількість
1890 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Урологічні прокладки (вкладки) середнє поглинання
Кількість
280 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики M (нiчнi), середнє поглинання
Кількість
84 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики L(нiчнi), середнє поглинання
Кількість
84 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики ХL(нiчнi)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Прокладки урологічні, жіночі, середнє поглинання
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Прокладки урологічні, жіночі, велике поглинання
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Прокладки урологічні, жіночі, середнє поглинання, кожна прокладка в індивідуальній упаковці
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Гігієнічні прокладки (для критичних днів; поглинальна здатність не менше 70-80 мл)
Кількість
10080 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Серветки для очищення шкіри хворих
Кількість
576 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛОС КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41893248
-
Контактна особа:
Олександр Телос Компані +380973061043 telos_manger2@ukr.net
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Коріатовичів Князів, будинок 145
Початкова пропозиція
778 040.51 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
778 040.51 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
74
Скарги
0