• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби особистої гігієни

Завершена

580 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
Номер: ae3052b83be043d19507ad60657d75d8
Внутрішній номер закупівлі: 8970791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-10-002273-b   
Замовник: ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
Контактна особа: Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 580 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 900.00 UAH
Період уточнення: 10.03.2021 10:25 - 16.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2021 10:25 - 26.03.2021 00:00
Аукціон: 26.03.2021 13:11 - 26.03.2021 13:33
Період кваліфікації: 26.03.2021 13:33 - 29.03.2021 16:28
Період завантаження договору: 29.03.2021 16:28 - 18.04.2021 16:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих M( середнє поглинання)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 7500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки для дорослих M( велике поглинання)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 6000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки для дорослих L (середнє поглинання)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 7500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки для дорослих L (велике поглинання)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 5760 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки для дорослих ХL( середнє поглинання)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 4800 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Поясний підгузник розмір ХL( велике поглинання)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 2100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Пелюшки з крильцями 180х80
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Захиснi пелюшки 140х80
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 450 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Одноразова поглинаюча пелюшка, розмір 90х60
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 1500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики M
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 360 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики L
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 360 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики M (нiчнi)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 360 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики L(нiчнi)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 360 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики ХL(нiчнi)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 360 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Урологічні прокладки( вкладки)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 1440 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Гігієнічні прокладки (для критичних днів; поглинальна здатність не менше 70-80 мл)
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 12600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕМБІКС"

Оскарження: 29.03.2021 16:28 - 09.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 577 228.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
577 228.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.03.2021 16:28
Відповіді на вимоги 11
Документи 67
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІА"
Початкова пропозиція 579 988.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
579 988.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: ecd38bff2bd449918e658dba3b82cacd
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-10-002273-b-b1
Постачальник: ТОВ "БЕМБІКС"
Номер договору: 64
Сума договору: 577 228.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 481 023.57 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.04.2021 00:00 - 30.04.2022 00:00
Дата підписання: 12.04.2021 16:27
Статус:
Виконаний
pdf
договір 64.pdf
pdf
ду підгузки.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
договір 64 ду1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 2договір 64.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
підгузки №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
підгузки №5.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s