-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
577 228.28
UAH з ПДВ
Номер:
ecd38bff2bd449918e658dba3b82cacd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-10-002273-b-b1
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Контактна особа:
Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕМБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Софія Мазур +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Номер договору:
64
Дата підписання:
12.04.2021 16:27
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 30.04.2022 00:00
Сума договору:
577 228.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 96 204.71 UAH)
Оплачено:
577 228.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 96 204.71 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих M( середнє поглинання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих M( велике поглинання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих L (середнє поглинання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих L (велике поглинання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5760 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих ХL( середнє поглинання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4800 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Поясний підгузник розмір ХL( велике поглинання)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Пелюшки з крильцями 180х80
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Захиснi пелюшки 140х80
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Одноразова поглинаюча пелюшка, розмір 90х60
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики M
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики L
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики M (нiчнi)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики L(нiчнi)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики ХL(нiчнi)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Урологічні прокладки( вкладки)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1440 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Гігієнічні прокладки (для критичних днів; поглинальна здатність не менше 70-80 мл)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f4b4cabb88244508a8cdd3aaa2403f5d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
на підставі зменшення кошторисних видатків по Центру вирішено зменшити обсяги закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.04.2021 09:57
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
cc4a6b4347f44e928535e24211f7afb8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.10.2021 15:29
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
39db60868e7c4db081bd877424796aa0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 12:08
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
fc1fcd699f7144da831ae642cc8462fb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 10:31
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
a566247c7ae644f3b44be26a6dd2dd7c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
04.01.2022 10:33
Статус:
Опубліковано