-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Оголошено тендер
580 000.00
UAH
Номер:
7764de67a5664a27ba3ca7357eeff8c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-10-001847-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби особистої гігієни
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.03.2021 10:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума580 000.00 UAH