-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-003608-b
Торги не відбулися
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
Номер:
cb97a653e195438d88800ee4ccfcc77b
Внутрішній номер закупівлі:
8728881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-22-003608-b
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 900.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2021 11:01 - 28.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2021 11:01 - 10.03.2021 00:00
Аукціон:
з 10.03.2021 14:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих M( середнє поглинання)
Кількість
7500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих M( велике поглинання)
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих L (середнє поглинання)
Кількість
7500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих L (велике поглинання)
Кількість
5760 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки для дорослих ХL( середнє поглинання)
Кількість
4800 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Поясний підгузник розмір ХL( велике поглинання)
Кількість
2100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Пелюшки з крильцями 180х80
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Захиснi пелюшки 140х80
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Одноразова поглинаюча пелюшка, розмір 90х60
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики M
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики L
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики M (нiчнi)
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики L(нiчнi)
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Підгузки трусики ХL(нiчнi)
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Урологічні прокладки( вкладки)
Кількість
1440 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Гігієнічні прокладки (для критичних днів; поглинальна здатність не менше 70-80 мл)
Кількість
12600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, Переяслав, Шевченка, 2 складські приміщення
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
УА ТОВ "ЄВРОМІКС"ІІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24998380
-
Контактна особа:
Басюк Олексій Вікторович +380563779691 malovik@euromix.dp.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, будинок 8
Початкова пропозиція
565 658.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
565 658.86 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0