• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби особистої гігієни

Торги не відбулися

580 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2021 11:01 - 28.02.2021 00:00
Відповідь надана

тендер

Номер: cb6884be7441444fb0aa571cef7173cf
Дата опублікування: 23.02.2021 13:14
Опис: Скажіть будь ласка, всю поставку товару потрібно здійснити на протязі якого часу?
Відповідь: Поставка товару, який закуповується здійснюється один-два рази на місяць, пропорційно до кількості, але в залежності від нагальної потреби, до 31 грудня включно.
Дата відповіді: 23.02.2021 16:05