• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Засоби особистої гігієни

Завершена

493 699.70 UAH з ПДВ
Номер: d4002ba56f9f4ab98fbbedbf9f59f580
Внутрішній номер закупівлі: 4776028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-07-003207-b   
Замовник: Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів
Контактна особа: Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Перші відкриті торги, на закупівлю засобів особистої гігієни по коду 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення, оголошено 27 лютого 2020 року, сума закупівлі 500000,00 грн., перелік потреби зазначений в Тендерній документації до закупівлі, ідентифікатор закупівлі UA-2020-02-27-003154-a, прийом пропозицій з 27.02.2020 року по 19.03.2020 року. Торги не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. Другі відкриті торги, на закупівлю засобів особистої гігієни по коду 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення, оголошено 20 березня 2020 року, сума закупівлі 500000,00 грн., перелік потреби зазначений в Тендерній документації до закупівлі, ідентифікатор закупівлі UA-2020-03-20-002060-b, прийом пропозицій з 20.03.2020 року по 04.04.2020 року. Торги не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. Відповідно до ст. 35 п. 4 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог що були визначені у тендерній документації, Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів має право, по закупівлі засобів особистої гігієни для потреб клієнтів центру, провести переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 493 699.70 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поясні підгузки для дорослих Tena Flex Maxi Medium 22 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 15 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Поясні підгузки для дорослих Tena Flex Maxi Large 22 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 15 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики Tena Pants Plus Night Medium 12 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузки трусики L Tena Pants Plus Night Large 12 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузники для дорослих TENA Slip Plus Medium 30 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 300 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузники для дорослих TENA Slip Maxi Medium 24 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 250 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузники для дорослих TENA Slip Plus Large 30 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 300 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Підгузники для дорослих TENA Slip Maxi Large 24 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 250 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Пелюшки поглинаючі TENA Bed Plus Secure Zone 60x90 см., 30 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Пелюшки поглинаючі TENA Bed PlusWing. SZone 180x80 см. 20 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Захисна пелюшки (простирадло) TENA Hygiene Sheet 140x80 см., 30 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Гігієнічні прокладки Libresse Classic Ultra Normal Clip 20 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 900 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Урологічні прокладки TENA Comfort Maxi, 28 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Урологічгі вкладки для чоловіків TENA Men Super Level 3, 16 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 15 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Дитячі підгузники Dry Kids XL 11-25 кг 30 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 25 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті
Дитячі підгузники Dry Kids XL+ 15-30 кг 30 шт.
Код ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 08400, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький, Шевченка, 2 складські приміщення На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН"

Оскарження: 07.04.2020 17:19 - 18.04.2020 00:00
Ціна пропозиції 493 699.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2020 17:20
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 8feb1fadc28d44aeb76293816e46a629
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-07-003207-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН"
Номер договору: 61
Сума договору: 493 699.70 UAH з ПДВ
Сума договору: 411 416.42 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 21.04.2020 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_61 від 21.04.2020.pdf
doc
Протокол_по номеру договору.doc
p7s
sign.p7s
pdf
ду атлант.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Атлант 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
атлант 4.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s