-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Предмети особистої гігієни
Тендер Prozorro UA-2023-03-22-008036-a
Завершена
995 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 975.00 UAH
Номер:
8185a98f109d44bdb0c03e8325f9b231
Внутрішній номер закупівлі:
17308373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-22-008036-a
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Рябінчук +380674047226 phcszpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
995 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2023 14:45 - 27.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2023 14:45 - 30.03.2023 14:19
Період кваліфікації:
30.03.2023 14:19 - 31.03.2023 16:55
Період завантаження договору:
06.04.2023 00:00 - 16.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴995 000.00 Предмети особистої гігієни