-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предмети особистої гігієни
Оголошено тендер
995 000.00
UAH
Номер:
60a24933d91a498998208299be66356c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-22-004246-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
-
Адреса:
08400, Україна, Київська область, місто Переяслав, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
995 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Предмети особистої гігієни
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.03.2023 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума449 550.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума545 450.00 UAH