-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2021-11-19-001443-b
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12576513
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ДРУЖКІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2021-02-11-001251-b
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8561682
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2021-02-05-005472-b
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8476417
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)- ID: UA-2020-02-27-003095-a
- Дата створення : 27.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4561906
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання- ID: UA-2019-09-04-001931-b
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3745040
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)- ID: UA-2019-06-12-000936-a
- Дата створення : 12.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3471498
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)- ID: UA-2019-06-11-000783-b
- Дата створення : 11.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3463840
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)- ID: UA-2019-04-16-001540-c
- Дата створення : 16.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3361611
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)- ID: UA-2019-03-06-000698-b
- Дата створення : 06.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3212730
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Техніч...×-
Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).
- ID: UA-2018-02-09-001803-c
- Дата створення : 09.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1819332
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузки- ID: UA-2017-01-30-001000-a
- Дата створення : 30.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 639199
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий...×-
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий і туалетний та паперова продукція );( 17.22.12 - Рушники санітарно-гігієнічної призначеності й тампони, пелюшки і підгузники дитячі та подібні гігієнічні вироби, одяг і речі до одягу з целюлози, паперу, целюлозної вати чи полотна з целюлозного волокна); Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015-33751000-9 – (Підгузки) (не медичного призначення)
- ID: UA-2016-11-10-001106-b
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344842
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий...×-
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий і туалетний та паперова продукція );( 17.22.12 - Рушники санітарно-гігієнічної призначеності й тампони, пелюшки і підгузники дитячі та подібні гігієнічні вироби, одяг і речі до одягу з целюлози, паперу, целюлозної вати чи полотна з целюлозного волокна); Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015-33751000-9 – (Підгузки) (не медичного призначення)
- ID: UA-2016-11-10-001122-b
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 302977
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиТорги відміненоТорги відмінено -