• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий і туалетний та паперова продукція );( 17.22.12 - Рушники санітарно-гігієнічної призначеності й тампони, пелюшки і підгузники дитячі та подібні гігієнічні вироби, одяг і речі до одягу з целюлози, паперу, целюлозної вати чи полотна з целюлозного волокна); Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015-33751000-9 – (Підгузки) (не медичного призначення)

1). Підгузки № 30 S (55-80 см) - 480 уп.; 2). Підгузки № 30 L ( 100-150 см.) -10 уп.3) Підгузки 6 (25+ кг.)— 150 уп. (Згідно техничного завдання)

Торги не відбулися

188 990.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 944.95 UAH
Номер: 6e39e74277b4452e99bb66b322f4e990
Внутрішній номер закупівлі: 344842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-10-001106-b   
Замовник: Дружківський дитячий будинок-інтернат
Контактна особа: Афанасьєва Вікторія Юхимівна 380662103090 dru.ddi2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 188 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2016 16:01 - 18.11.2016 09:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2016 16:01 - 28.11.2016 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴188 990.00 Підгузки (не медичного призначення)