• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби для догляду за малюками

Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно додатку № 3 (технічному завданню) до тендерної документації

Торги відмінено

612 792.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 127.92 UAH
Номер: 6fb5bca2eed246809a3c057e354017fc
Внутрішній номер закупівлі: 8476417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-05-005472-b   
Замовник: Дружківський дитячий будинок-інтернат
Контактна особа: Афанасьєва Вікторія 380662103090,380733174919 dru.ddi2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 612 792.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 127.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 18 383.76 UAH
Період уточнення: 05.02.2021 16:04 - 12.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2021 16:04 - 22.02.2021 08:00
Аукціон: з 23.02.2021 11:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки дитячі
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38 На карті
Підгузки для дорослих XS
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 900 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38 На карті
Підгузки S
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 27240 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38 На карті
Підгузки М
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 25350 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38 На карті

Інформація про скасування

Номер: 44b45b36be6a4a64ba86e7d8a467ca32
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Підчас заповнення річного плану, оголошення та тендерної документації, помилково не була врахована загальна потреба підгузків на всіх підопічних. У зв’язку з допущеною помилкою, яку неможливо виправити, потрібно відмінити закупівлю на підставі п. 2 ч. 1 ст. 32 Закону України № 922-VIIІ «Про публічні закупівлі» в редакції № 114-ІХ від 19.04.2020 року а саме; «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути».
Період оскарження: 10.02.2021 15:16 - 21.02.2021 00:00
Дата опублікування: 10.02.2021 15:16
Дата виконання: 21.02.2021 00:04
Статус:
Виконано