-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)
Тендер Prozorro UA-2019-03-06-000698-b
Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання
Завершена
1 347 860.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 478.60 UAH
мін. крок: 1% або 13 478.60 UAH
Номер:
b676f13edd9e4dcaa7429b44a78b3255
Внутрішній номер закупівлі:
3212730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-06-000698-b
Замовник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Адреса:
84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Афанасьєва Вікторія 380662103090 dru.ddi2015@ukr.net http://druddi.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 347 860.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 478.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 435.80 UAH
Період уточнення:
06.03.2019 12:20 - 11.03.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2019 12:20 - 21.03.2019 18:00
Аукціон:
22.03.2019 14:52 - 22.03.2019 15:13
Період кваліфікації:
22.03.2019 15:13 - 26.03.2019 16:18
Період завантаження договору:
22.03.2019 15:13 - 11.04.2019 15:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання
Кількість
120600 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович
Оскарження: 22.03.2019 15:13 - 06.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214601013
-
Контактна особа:
Садиков Руслан Казанфарович 380661647801, 380661647801 rusl.sadykovv@gmail.com
-
Адреса:
84111, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Вул. Армійська будинок 108
Оскарження: 22.03.2019 15:13 - 06.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
1 200 030.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 200 030.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2019 16:18
Документи
12
Скарги
0
ФОП Пєфтієв Дмитро Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3483109679
-
Контактна особа:
Пєфтієв Дмитро Михайлович +380958959010 peftiev.happy@gmail.com
-
Адреса:
84116, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, вулиця Генерала Батюка 44 квартира 53
Початкова пропозиція
1 300 008.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 300 008.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
21afdb29d0114c619a273556b7a1ba82
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-06-000698-b-a1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214601013
-
Контактна особа:
Садиков Руслан Казанфарович 380661647801, 380661647801 rusl.sadykovv@gmail.com
-
Адреса:
84111, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Вул. Армійська будинок 108
Номер договору:
ВТ-19/6
Сума договору:
1 200 030.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.04.2019 10:00
Статус:
Підписаний