• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби для догляду за малюками (підгузки)

Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання

Завершена

1 347 860.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 478.60 UAH
Період уточнення: 06.03.2019 12:20 - 11.03.2019 18:00
Відповідь надана

Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання

Номер: 681b02f7864a45d6866cacd6faa1e020
Дата опублікування: 11.03.2019 14:07
Опис: Добрий день. Вивчивши Ваше технічне завдання, маємо еквівалент: 1 Підгузок дитячий Junior 5 (11-25 kg) 44шт 464 уп 2 Підгузок дорослий S (50-90см) 14шт 3000 уп 3 Підгузок дорослий M (80-125см) 30шт 1000 уп 4 Підгузок дорослий L (100-145см) 30шт 90 уп 5 підгузок труси L (115-155см) 14шт 86 уп З відповідним, або кращим поглинанням, та такий, що відповідає Вашим вимогам, які наступні після "Окружність талії (см)". Ви вважаєте, що ваші вимоги в технічному завдані можуть бути дискримінаційними до нас, як до учасника торгів? Якщо - так, це порушення та суперечить Закону "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь: Одиницю виміру буде замінено на штуки, тобто, кількість в упаковці немає значення.
Дата відповіді: 12.03.2019 15:22
Відповідь надана

Зразки товару

Номер: 6f93cae31fa448be85c1e61e63f4d860
Дата опублікування: 11.03.2019 12:05
Опис: Прошу надати пояснення щодо надання зразків Переможець аукціону, а саме яким чином буде встановлюватися їх відповідність чи не невідповідність вимогам закупівлі: встановлення відповідності розмірів, окружності талії(см), матеріал з якого виготовлено? Якщо тендерний комітет буде оглядати зразок без будь-яких лабораторних досліджень,без залучення відповідного експерта, то це буде мати наслідок встановлення відповідність чи не невідповідність підгузків вимогам закупівлі виключно зі суб'єктивної сторони тендерного комітету, без будь-яких об'єктивних встановлених фактів. Звертаю Вашу увагу, що суб'єктивна думка щодо невідповідності пропонованого підгузка вимогам та умова закупівлі не може бути підставною для відхилення Учасника! Можливо Замовник заінтересований в перемозі конкретного учасника!!!!! Постає питання навіщо Ви вимагаєте надати такі зразки та ще й встановлюєте термін їх надання, що не перевищує двох робочих днів з моменту визначення Переможця торгів електронною системою??? Вам не здається, що два робочих дня це досить короткий термін для учасників, які знаходяться в м.Києві в тому числі інших західних областях України??? Чи це у Вас запасний варіант для відхилення учасників торгів, у випадку якщо виграє не той що потрібно???? Вимагаю збільшити термін подачі зразків до 4 (чотирьох) робочих днів!!!! В документації розписати чітко процедуру яким чином та по яких критеріях та методиках буде проводитися відповідність пропонованого товару вимогам закупівлі!!!!
Відповідь: 3) Замовником будуть внесені зміни відповідно збільшення терміну подачі зразків до 4-х робочих днів та змінені показники розмірів. Одиницю виміру замінено на штуки, тобто, кількість в упаковці немає значення. У разі виникнення суперечок щодо відповідності зразку технічним вимогам цієї закупівлі, зразок надається до відповідного закладу, акредитованого на проведення таких робіт, послуг, задля лабораторного дослідження на предмет відповідності держстандартам, про що зазначено в Додатку №1 ТД «Порядок прийому-передачі зразка товару».
Дата відповіді: 12.03.2019 15:22
Відповідь надана

Привести тендерну документацію у відповідність до частини 2, пункту 3, статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Номер: 3c5021c5e9af4abd8e7db59064c959c1
Дата опублікування: 11.03.2019 11:34
Опис: Частиною 2, пунктом 3, статтею 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що - Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Проаналізувавши Вашу тендерну документацію, було встановлено наступне: 1) Документація не містить обґрунтування Замовника чому саме необхідно закупити зазначені підгузки конкретної марки та виробника!!!!! У випадку відсутності обґрунтування, Замовник не мав право робити такі посилання . Все це має наслідок порушення тендерним комітетом частини 2, пункту 3, статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі». Вимагаю привести тендерну документацію у відповідність до частини 2, пункту 3, статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідь: До переліку товару / продукції зазначеному у Додатку №1 тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді: 12.03.2019 15:21
Відповідь надана

Аналогічні договори (незаконні дії Замовника)

Номер: 3a6139e1cda64043927993986766b1fa
Дата опублікування: 11.03.2019 11:20
Опис: В Тендерній документації встановлено кваліфікаційний критерій щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання договорів. Замовник вимагає надання інформації про досвід виконання аналогічних договорів. Додатково Замовник зазначає, що аналогічним вважається договір на постачання товару ДО БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ. Встановлення вимоги щодо наявності договорів ДО БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ є дискримінаційною вимогою та звужує коло учасників торгів. Не всі потенційні учасники мають договори поставки САМЕ з бюджетними установами. Звертаю увагу, що встановлена Вами вимога є дискримінаційною, оскільки порушує саме мої права, як потенційного учасника торгів. Вимагаю привести тендерну документацію у відповідність до діючого законодавства України, а саме виключити інформацію щодо наявності договорів на постачання товару саме ДО БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ. У випадку не задоволення моєї вимоги мною буде подана скарга до АМКУ з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено мої права та законні інтереси.
Відповідь: Ми вимагаємо досвід виконання аналогічних договорів у бюджетних установах, так як ми працюємо без передплати, оплата за отриманий товар здійснюється не пізніше 30 календарних днів від дати приймання-здачі товару. Поставка товару здійснюється партіями, протягом року, згідно заявки замовника, а не одною партією одноразово.
Дата відповіді: 13.03.2019 11:24
Відповідь надана

Вимога

Номер: 6c32e12b211f4ca7b322496e90a59601
Дата опублікування: 11.03.2019 10:07
Опис: Доброго дня! Відповідно до приписів ст.ст. 1,3,25 ЗУ «Про публічні закупівлі», предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом. Закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Ваші «ТЕХНІЧНА ВИМОГИ» прописані під конкретну торгову марку. Вказуючи конкретні розміри в сантиметрах та міліметрах, кількість в упаковці та інші характеристики унеможливлюють участь в закупівлі других торгових марок, таким чином Ви порушуєте ЗУ «Про публічні закупівлі»!!! З цього виходить, що Ви цілеспрямовано і за попередньою домовленістю прописуєте вимоги під конкретну торгову марку! Це суперечить Закону "Про публічні закупівлі". Також схоже, що намагаєтесь таким чином вчинити корупційні дії та отримати неправомірну винагороду! Тому Вимагаємо: 1. Убрати вимогу - кількість в упаковці! 2. Привести показники розмірів (всіх!!!) в відповідність міжнародним загальноприйнятим стандартам і придатні для використання людьми даної розмірної лінійки Таким чином в закупівлі буде забезпечена конкуренція і учасники з другими торговими матимуть змогу конкурувати з виробником товару, який Вами вказана в документації. Відповідно до частини 2 статті 38 відповідальність за порушення вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено - За порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) персонально. Згідно із Законом голова тендерного комітету несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій, а члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) — персональну відповідальність за прийняті ними рішення відповідно до законів України. При цьому, відповідно до статті 38 Закону відповідальність у сфері публічних закупівель зазначені вище особи несуть не тільки в разі порушення вимог, установлених цим Законом, а й у разі порушення вимог, установлених нормативно-правовими актами, розробленими для його реалізації. Санкції передбачені КпАП передбачають накладення штрафу на членів тендерного комітету та уповноважених осіб від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових (службових) осіб та уповноважених осіб від тисячі до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни відповідно збільшення терміну подачі зразків до 4-х робочих днів та змінені показники розмірів. Одиницю виміру замінено на штуки, тобто, кількість в упаковці немає значення. У разі виникнення суперечок щодо відповідності зразку технічним вимогам цієї закупівлі, зразок надається до відповідного закладу, акредитованого на проведення таких робіт, послуг, задля лабораторного дослідження на предмет відповідності держстандартам, про що зазначено в Додатку №1 ТД «Порядок прийому-передачі зразка товару».
Дата відповіді: 12.03.2019 15:20
Відповідь надана

Кількість підгузків в упаковці

Номер: 1d04aac24a394d1caf4362e66d6ccfb8
Дата опублікування: 11.03.2019 09:57
Опис: Доброго дня! Прошу обґрунтувати вимогу встановлену в технічному завданні щодо кількості підгузків в упаковці - НЕ МЕНШЕ 30 ШТ.???? Для Вас це дуже важливо, що ви прописуєте таку вимогу? Чи можливо ви зацікавлені в обмежені конкуренції учасників на торгах??? Чи будуть допускатися фасування підгузків в упаковці з кількістю 25 шт.??? Якщо ні, то обґрунтуйте свою позицію! Якщо будуть допускатися як еквівалент, то просимо внести зміни в частину технічного завдання!
Відповідь: Одиницю виміру буде замінено на штуки, тобто, кількість в упаковці немає значення.
Дата відповіді: 12.03.2019 15:18
Відповідь надана

Незаконність встановлення вимоги щодо окружнності талії (см)

Номер: 09497760eab24ad3908a0e3953f0adc4
Дата опублікування: 11.03.2019 09:42
Опис: Чи будуть допускатися підгузки з незначним відхиленням від встановленої окружності талії (см), що передбачені в документації? Звертаємо Вашу увагу на те, що кожний виробник підгузків використовує свою власну розмірну сітку, а тому підгузки мають однаковий розмір ( наприклад S,M, L тощо), однак мають різні незначні відхилення показників в частині окружності талії та стегон (см). Зауважую Вам на тому, що технічне завдання документації розроблено тільки під конкретного виробника підгузків, що в даному випадку порушує принципи статті 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» - добросовісна конкуренція учасників, що призводить до обмеження кола учасників торгів. Рекомендую Вам проаналізувати асортимент підгузків різних виробників по розмірах, які Ви плануєте закупити, а саме S,M, L, і ознайомитися з тим, яку вони мають окружності талії та стегон (см) по відношенню до тих показників, які заявлені в документації. У випадку не допуску підгузків інших виробників як еквівалент, які мають однаковий розмір, технічні характеристики, але відрізняються окружністю талії та стегон (см), що порушує в свою чергу принципи публічних закупівель, мною буде подано скаргу до АМКУ. Вимагаю привести тендерну документацію у відповідність, а саме виключити показники щодо окружності талії або вписати показник відхилення який допускається (см) по відношенню до того, що вказаний в технічному завданні. P.S. Не рекомендую Вам відповідати на моє звернення, що Вам потрібні саме такі окружності талії (см). Я не думаю, що під час розробки технічного завдання Замовник проводив заміри талії (см) кожної особи для якої закупляються підгузки, і в кінцевому підсумку специфікація розроблена під конкретного виробника підгузків.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни до показників розміру.
Дата відповіді: 12.03.2019 15:17
Відповідь надана

Вимога про усунення порушення

Номер: 33eb1cb6927747e09fb6b88028f46b70
Дата опублікування: 11.03.2019 08:57
Опис: Відповідно до Додатку № 3 Документації, Замовник вимагає надання інформації в довільній формі (у вигляді гарантійних листів) з підписом уповноваженої особи про те, що - службову (посадову) особу Учасника, яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення; - відсутня інформація у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Звертаю увагу на те, що дана інформація міститься у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним, а тому перевірку такої інформації сьогодні замовник робить сам. Адреса реєстру corruptinfo.nazk.gov.ua , https://minjust.gov.ua Відповідно до частини 3 статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. З врахуванням викладеної інформації, вимагаю привести документацію у відповідність до порядку проведення процедури закупівлі, який передбачений в ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідь: Ми вимагаємо надати довідку у довільній формі за підписом директора або уповноваженої особи про те те, що - службову (посадову) особу Учасника, яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення; - відсутня інформація у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. У Додатку №6 ТД зазначено, що «Документи, що не передбачені законодавством для Учасників, у тому числі фізичних осіб –підприємців, не подаються ними у складі пропозиції». Тобто, якщо виникають труднощі з написанням довідки в довільній формі, а інформація що вимагається є у відкритих державних реєстрах, Учасник може не надавати таку довідку і це не буде причиною для відхилення.
Дата відповіді: 12.03.2019 15:16
Відповідь надана

Вимога про усунення невідповідності

Номер: 86669f3b9eb24712a3c6b40611bf550e
Дата опублікування: 11.03.2019 08:56
Опис: Шановний Замовнику, прошу Вас привести Тендерну документацію у відповідність з вимогами чинного законодавства України . Інформуємо Вас про те, що документація торгів містить вимогу про те, що усі документи (довідки, інформаційні довідки, листи тощо), які складаються безпосередньо Учасником та завантажуються в електронну систему закупівель повинні містити відбитки печатки. Наголошую на тому, що починаючи з 19.07.2017 р. печатка не належить до обов’язкових реквізитів первинного документа. У межах остаточного виведення печатки з переліку обов’язкових реквізитів для юр.осіб прийняв Закон № 1982 , яким було подовжено курс Закону № 1206, та виключено із законодавства вимоги про обов’язкове використання печаток. Суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатки. Використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим. Наявність або відсутність відбитка печатки суб’єкта господарювання на документі не створює юридичних наслідків. (ч.ч. 1 та 3 ст. 581 ГКУ). Чи використовувати печатку під час здійснення господарської операції, фізособи-підприємці вирішують самостійно (залежно від специфіки діяльності). Адже ст. 128 ГКУ, яка визначає особливості статусу громадянина як суб’єкта господарювання, не містить вимог щодо обов’язкової наявності печатки в такого суб’єкта господарювання. Із 19.07.2017 р. норма ч.ч. 1 та 3 ст. 581 ГКУ стала додатковим аргументом на користь «добровільності» використання печатки (у т.ч. якщо печатка в підприємця є, але він не скористався нею під час оформлення документів). До 30.10.2014 р., юрособи зобов’язані були використовувати печатки. Такий обов’язок регулювала окрема норма — ч. 2 ст. 207 ЦКУ (у редакції, що діяла до 30.10.2014 р.): «…правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства, та скріплюється печаткою». Та вже з 31.10.2014 р. обов’язок мати печатку перевтілився в право. Відповідні зміни до ЦКУ вніс Закон України від 15.04.2014 р. № 1206-VII. Отже, натепер ч. 2 ст. 207 ЦКУ передбачає: «Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами). Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства. Обов’язковість скріплення правочину печаткою може бути визначена за письмовою домовленістю сторін» (ч. 2 ст. 207 ЦКУ) Починаючи з 19.07.2017 р. останній абзац вказаної вище норми виключено, тож використання печатки стало правом навіть за її наявності. На підставі вищевикладеного вимагаю виключити з Тендерної документації вимогу щодо наявності відбитка печатки (за наявності) на документах Учасника.
Відповідь: У разі відсутності печатки, учасник може надати лист роз’яснення про те що він не використовує в своїй діяльності печатку з посиланням на нормативні акти України. Відсутність печатки не буде причиною для відхилення пропозиції Учасника.
Дата відповіді: 12.03.2019 15:15