• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).

Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).

Завершена

1 603 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 031.60 UAH
Номер: 2c7cd5e884f24534831c0e660b313070
Внутрішній номер закупівлі: 1819332
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-09-001803-c   
Замовник: Дружківський дитячий будинок-інтернат
Контактна особа: Афанасьєва Вікторія Юхимівна 380662103090 dru.ddi2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 603 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 031.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 48 094.80 UAH
Період уточнення: 09.02.2018 17:04 - 16.02.2018 08:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2018 17:04 - 26.02.2018 08:00
Аукціон: 27.02.2018 15:48 - 27.02.2018 16:15
Період кваліфікації: 27.02.2018 16:15 - 13.03.2018 14:54
Період завантаження договору: 05.03.2018 15:49 - 25.03.2018 15:49

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 3460 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84200, Україна, Донецька область, Дружківка, вул. Рози Люксембург, 38 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ УКРЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ "ЄВРОМІКС" З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ

Оскарження: 27.02.2018 16:15 - 16.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 894 032.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
894 032.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.03.2018 15:49
Документи 12
Скарги 0
Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович

Оскарження: 05.03.2018 15:49 - 24.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 202 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 202 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2018 14:54
Документи 9
Скарги 0
ФОП Маслаков Гнат Павлович
Початкова пропозиція 1 499 978.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 499 978.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 37a7b16e3b2b49d28480ebfb26dad494
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-09-001803-c-a1
Постачальник: Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович
Номер договору: ВТ-8
Сума договору: 1 202 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 26.03.2018 08:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір підгузки.PDF
p7s
sign.p7s