-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).
Договір на постачання підгузків не медичного призначення
1 202 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
37a7b16e3b2b49d28480ebfb26dad494
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-09-001803-c-a1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214601013
-
Контактна особа:
Садиков Руслан Казанфарович 380661647801, 380661647801 rusl.sadykovv@gmail.com
-
Адреса:
84111, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Вул. Армійська будинок 108
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Опис:
Договір на постачання підгузків не медичного призначення
Номер договору:
ВТ-8
Дата підписання:
26.03.2018 08:00
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 202 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 202 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками)
(Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).
Кількість
3460 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018