-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).
Тендер Prozorro UA-2018-02-09-001803-c
Засоби для догляду за малюками) (Підгузки не медичного призначення), згідно вимог Технічного завдання (Додаток № 1 тендерної документації).
Завершена
1 603 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 031.60 UAH
мін. крок: 1% або 16 031.60 UAH
Період уточнення:
09.02.2018 17:04 - 16.02.2018 08:00
Відповідь надана
дискримінаційні та упереджені технічні вимоги
Номер:
4c74f1bcffec4b5683482290e5606f17
Дата опублікування:
12.02.2018 14:11
Опис:
Доброго дня!
Чому у Вашій документації технічні вимоги прописані виключно лише для підгузків Tena та Libero? Ви прописали кількість в упаковці, поглинання і розміри лише для підгузків Tena! Це суперечить ст.3, ст.5, ст.12 Закону "Про публічні закупівлі". Просимо тендерний комітет змінити дискримінаційні та упереджені технічні вимоги та надати іншим виробникам можливість прийняти участь у процедурі відкритих торгів!
Дякуємо.
Відповідь:
Документація відкритих торгів розроблялась у відповідності з Законом України «Про публічні закупівлі», технічне завдання до предмету закупівлі у відповідності до ст. 22 п. 2 п.п. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. (зі змінами) зазначено наступне:
«інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент"».
Звертаємо Вашу увагу, що предметом закупівлі є підгузки не медичного призначення, що повинно документально підтверджуватись.
Дата відповіді:
13.02.2018 10:05