-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-001251-b
Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно додатку № 3 (технічному завданню) до тендерної документації
Завершена
612 792.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 127.92 UAH
мін. крок: 1% або 6 127.92 UAH
Номер:
3f6f802eda0d4a8a80c8d497bab5ca6c
Внутрішній номер закупівлі:
8561682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-001251-b
Замовник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Адреса:
84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Афанасьєва Вікторія 380662103090, 380733174919 dru.ddi2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
612 792.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 127.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 383.76 UAH
Період уточнення:
11.02.2021 10:30 - 17.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2021 10:30 - 27.02.2021 18:00
Аукціон:
01.03.2021 14:14 - 01.03.2021 14:35
Період кваліфікації:
01.03.2021 14:35 - 09.03.2021 15:53
Період завантаження договору:
09.03.2021 15:53 - 29.03.2021 15:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється на підставі видаткових накладних з урахуванням ст.23 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки дитячі
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих XS
Кількість
900 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих розмір S
Кількість
26988 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих розмір М
Кількість
25350 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих розмір L
Кількість
252 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Христюк Олександр Вікторович
Оскарження: 09.03.2021 15:53 - 20.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3351104837
-
Контактна особа:
Христюк Олександр 380507049762, 380507049762 alex1991khristiuk@gmail.com
-
Адреса:
84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське, Паркова, будинок 74
Оскарження: 09.03.2021 15:53 - 20.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
600 000.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 15:53
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214601013
-
Контактна особа:
Садиков Руслан Казанфарович 380661647801, 380661647801 rusl.sadykovv@gmail.com
-
Адреса:
84111, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Вул. Армійська будинок 108
Початкова пропозиція
612 000.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
612 000.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc3df6053ae243be83b630d2b62a8a6a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-001251-b-c1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Христюк Олександр Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3351104837
-
Контактна особа:
Христюк Олександр 380507049762, 380507049762 alex1991khristiuk@gmail.com
-
Адреса:
84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське, Паркова, будинок 74
Номер договору:
№ ВТ-21/1
Сума договору:
600 000.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.03.2021 08:00
Статус:
Виконаний