-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками
Оголошено тендер
612 792.00
UAH
Номер:
077812bfcc0b4bf8b44777522a84d458
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-11-001243-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Адреса:
84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Адреса:
84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
612 792.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби для догляду за малюками
Примітки:
Протокол № 09/163 від 04.02.2021 р.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.02.2021 10:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підгузки дитячі
Кількість
3000 штуки
Період постачання
(не задано)
Підгузки для дорослих XS
Кількість
900 штуки
Період постачання
(не задано)
Підгузки S
Кількість
26988 штуки
Період постачання
(не задано)
Підгузки М
Кількість
25350 штуки
Період постачання
(не задано)
Підгузки L
Кількість
252 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевих бюджетів (Обласний бюджет)
Сума612 792.00 UAH