-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками
Договір на постачання підгузків
600 000.90
UAH без ПДВ
Номер:
bc3df6053ae243be83b630d2b62a8a6a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-001251-b-c1
Замовник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Контактна особа:
Афанасьєва Вікторія 380662103090, 380733174919 dru.ddi2015@ukr.net
-
Адреса:
84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Христюк Олександр Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3351104837
-
Контактна особа:
Христюк Олександр 380507049762, 380507049762 alex1991khristiuk@gmail.com
-
Адреса:
84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське, Паркова, будинок 74
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Опис:
Договір на постачання підгузків
Номер договору:
№ ВТ-21/1
Дата підписання:
22.03.2021 08:00
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
600 000.90 UAH без ПДВ
Оплачено:
600 000.90 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки дитячі
×
-
Країна виробництва:
AS Американське Самоа
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих XS
×
-
Країна виробництва:
AS Американське Самоа
Кількість
900 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих розмір S
×
-
Країна виробництва:
AS Американське Самоа
Кількість
26988 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих розмір М
×
-
Країна виробництва:
AS Американське Самоа
Кількість
25350 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих розмір L
×
-
Країна виробництва:
AS Американське Самоа
Кількість
252 штуки
Період постачання
до 31.12.2021