-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки
Тендер Prozorro UA-2017-01-30-001000-a
5 найменувань. 1). Підгузки № 30 S (55-80 см) - 803 уп.; 2) Підгузки № 30 розмір М (75-110 см.) -803 уп 3). Підгузки № 30 розмір L (100-150 см.) -75 уп. 4) Підгузки 5 № 48 (12-22 кг.)— 597 уп. 5) Підгузки 6 № 48 (12-25 кг.)— 597 уп.
Завершена
1 149 895.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 498.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 498.00 UAH
Номер:
ecaaff34eda84336bc458a6afa3b6e44
Внутрішній номер закупівлі:
639199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-30-001000-a
Замовник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Рози Люксембург, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Афанасьєва Вікторія Юхимівна 380662103090 dru.ddi2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 149 895.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2017 16:28 - 11.02.2017 08:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2017 16:28 - 21.02.2017 08:00
Аукціон:
22.02.2017 14:27 - 22.02.2017 14:54
Період кваліфікації:
22.02.2017 14:54 - 24.02.2017 16:11
Період завантаження договору:
22.02.2017 14:54 - 14.03.2017 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 149 895.00 Підгузки